Youtube FAQ Zaloguj się
  • Czy rower może być używany do jazdy przy średnim tempie przez 20-30 minut, czy też przeznaczony jest jedynie do jazdy intensywnej (prezentowanej w mediach społecznościowych)? (pytanie można skrócić do pierwszej części zdania ale zachowano całość)?

Rower został stworzony z myślą o rywalizacji ale jest zaprojektowany w celu wsparcia użytkowników na każdym poziomie. Od Państwa zależy intensywność i czasu trwania treningu. Użytkownicy stosują wiele podejść do jazdy na rowerze: orientacja na czas, orientacja na zadania, orientacja na odległość itp. Sportowcy patrzą również na wydajność kaloryczną i energetyczną. Ja na przykład ustawiam czasomierz na 20 minut i przejeżdżam około 13,5 km przy umiarkowanym tempie.

  • Mam rower spinningowy. Czy rower Assault AirBike oferuje ten sam rodzaj treningu?

Jeżeli przez "ten sam rodzaj" mają Państwo na myśli trening zwiększający tętno, pojemność płuc i dający 'wycisk', to mówię 'tak'. Jednak należy pamiętać, że aby pobudzić serce, płuca oraz układ chłonny (pocenie) można również iść na szybki spacer, ale nie będzie to oznaczać to samo co przebiegniecie 100 m sprintu 'na pełnych obrotach'.

  • Czy mogę wykorzystywać rower Assault AirBike w celach rehabilitacyjnych?

Oczywiście. Latem ubiegłego roku używałem rower Assault AirBike po operacji kolana. Moja noga była wówczas całkowicie unieruchomiona, dlatego też - podczas jazdy na rowerze - musiałem polegać jedynie na górnej części ciała. Gdy tylko mogłem zginać kolano, wtedy również włączyłem dolną część, aby zapewnić trening całego ciała.

  • Czy rower Assault AirBike jest przeznaczony jedynie dla bardzo dobrych sportowców, crossfiterów itp.?

Co wyróżnia rower Assault Air Bike to to, że jest on wykorzystywany przez najlepszych sportowców na świecie a jednocześnie czułbym się komfortowo używać go podczas treningu mojej 80-letniej babci. Im intensywniejsza będzie jazda, tym większy opór wygeneruje. Różnica między światowej klasy sportowcem a "przeciętnym Kowalskim" odnosi się jedynie do ilości energii włożonej w jazdę. Rower został zaprojektowany do wsparcia obu tych grup w ich wysiłkach. Sportowiec będzie stawiał przed rowerem bardziej ambitne cele.

  • Czy korzystając z roweru mogę śledzić swoje tętno?czony jedynie dla bardzo dobrych sportowców, crossfiterów itp.?

Rower Assault AirBike ma zainstalowany procesor telemetrii, który daje użytkownikom możliwość monitorowania tętna bezprzewodowo wykorzystując pokładową technologię radiową Polar.

 

W TYCH MIEJSCACH ZNAJDZIESZ ASSAULT AIRBIKE

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij